خانه دربارهی ما

HEBEI DIAOZHUO WIRE MESH EQUIPMENT CO.,LTD کنترل کیفیت

نظرات مشتریان
آب نبات دوست خوب من، تامین کننده صادق.

—— مریم گورامی گورشیدزه

شما در حال حاضر خوب و CANDY STANDARD BUSINESS هستید.

—— MR MIKO

چت IM آنلاین در حال حاضر
مشخصات QC

شرکت من کنترل دقیق کنترل کیفیت محصول، کارخانه قبل از تست دقیق و بازرسی برای مشتریان صادر می شود، دستگاه جوشکاری، به عنوان مثال:
1. هر گروه از ترانسفورماتورهای جوشکاری را می توان به طور جداگانه تنظیم دنده، جوشکاری جامد، پایدار، سریع تر و هوشمندتر است.
2. الکترود جوشکاری ساخته شده از جوشکاری با کیفیت ویژه کروم انتخاب مس، هدایت الکتریکی خوب، عمر طولانی، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری.
3. برای انطباق با ظرفیت ترانسفورماتورهای عرضه شده توسط کاربر و کاهش تاثیر فعلی در شبکه برق، کنترل جوشکاری دستگاه از یک روش زیر کنترل جوشکاری استفاده می کند، یعنی هنگامی که جوش همان ردیف ترانسفورماتورهای جوش جداگانه کار می کنند، اما سرعت جوشکاری را تحت تاثیر قرار نمی دهند. (تجهیزات جوشکاری تنها جوش فعلی جوش بزرگ است، مصرف انرژی بزرگ نیست، حدود 5 درجه در ساعت)
4. برنامه سیستم با استفاده از PLC کنترل برنامه نویسی، رابط کاربر پسند، آسان برای کار و درک؛ اندازه مش را با استفاده از صفحه لمسی LCD تنظیم کنید، تمامی پارامترهای جوشکاری، داده های تولید مناسب و سریع تنظیم شده است. انواع شبکه های مختلف جوشکاری، کنترل میکرو کامپیوتر قابل تنظیم، می توان ده ها تن از مشخصات مختلف تنظیم، شبکه را می توان از طریق اجزای مرتبط تنظیم شده است.
5. سیم صاف صاف بدون صاف کردن اضافی قطع شده است، توسط سیم به طور مستقیم به ماشین کشیدن، به میزان زیادی کاهش هزینه های کار.
6. ماشین واگن برقی را با استفاده از دستگاه کنترل کننده سرو موتور کنترل کننده PLC بکشید، اندازه شبکه را دقیق تر و دقیق تر بکشید.
7. ساختار خالی سیم پیچ خورده از رمان، اتوماتیک خاموش کردن موتور، قوس به محل دقیق تر.
8. مجموعه کامل تجهیزات جوشکاری را می توان به راحتی توسط یک فرد اداره کرد و هیچ کار فنی برای کارگران وجود ندارد.
9. از الکترود جوشکاری، جوش جوش جوش، جوشکاری با فرکانس بالا استفاده نکنید.

اطلاعات تماس
HEBEI DIAOZHUO WIRE MESH EQUIPMENT CO.,LTD

تماس با شخص: Ms. candy lee

تلفن: 86-137-8594-9391

فکس: 86-318-751-1066

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)